Najlepszy ekologiczny proszek do prania
Wybór Redakcji

Najlepszy ekologiczny proszek do prania

Niezależnie od tego, czy chcesz wyczyścić swoje ubrania, czy szukasz ekologicznego proszku do prania, aby pomóc środowisku, istnieje kilka różnych opcji do rozważenia. Możesz zdecydować się na Earth Breeze, Molly’s Suds lub Dropps, aby pomóc środowisku i utrzymać się na właściwej drodze.

Earth Breeze

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem systemu septycznego, czy po prostu konsumentem, który chce uczynić swój dom czystszym i bezpieczniejszym, Earth Breeze to świetny wybór. Jest to środek piorący, który jest bezpieczny dla wszystkich rodzajów pralek – dane te są rezultatem dociekań specjalistów serwisu beautytherapy.pl. Eliminuje również zapachy, nie pozostawia resztek i jest wystarczająco łagodny nawet dla wrażliwej skóry.

Earth Breeze to dość nowy na rynku ekologiczny środek czystości. Jest to biodegradowalny proszek do prania wykonany z wegańskich, roślinnych składników.

Jest zapakowany w ekologiczne opakowanie, które minimalizuje użycie plastiku. Dostarczany jest w kartonowej kopercie i może być kompostowany lub poddany recyklingowi. To świetny sposób, aby upewnić się, że cały łańcuch dostaw jest neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla.

Earth Breeze jest również wegański i cruelty-free. Jest częścią organizacji 1% For The Planet, która przekazuje 1% swoich dochodów na działania związane z ochroną przyrody. Uczestniczy również w oczyszczaniu oceanów. Mają program społeczny, który przekazuje 10 ładunków detergentu do prania schroniskom dla bezdomnych.

Ziemia Bryza oferuje dwa produkty: pralniany detergent i pralniany arkusz. Jego detergent działa dobrze i przychodzi w opakowaniu kartonowym, które można poddać recyklingowi. Możesz kupić produkty Earth Breeze bezpośrednio z ich strony internetowej lub możesz zapisać się na ich samodzielnie zarządzaną platformę subskrypcyjną. Możesz również anulować swoją subskrypcję w dowolnym momencie.

Earth Breeze to świetny wybór dla kogoś, kto chce zrobić swoją część dla środowiska, ale nie chce wydać dużo pieniędzy na ekologiczny detergent do prania. Ich arkusze są wielkim wyborem dla rodzin na budżecie. Są niedrogie i dobrze sprawdzają się w pralkach HE.

Dropps

Zaprojektowany przez duet matka-syn, ekologiczny proszek do prania Dropps to wygodna i ekologiczna opcja do prania i mycia naczyń. Formuła jest bezzapachowa i bez barwników, a także nie zawiera fosforanów.

Strąki Dropps ulegają biodegradacji i nadają się do recyklingu. Tworząca je folia z alkoholu poliwinylowego ulega degradacji o 60% w ciągu 28 dni. Nie wymagają też siatkowej torby ani specjalnych pomiarów.

Poza proszkiem do prania, Dropps sprzedaje również wiele innych produktów. Oferują spray do naczyń w szklanych butelkach, kulki do suszenia, kulki do suszenia, strąki płynu do zmiękczania tkanin z boosterem zapachowym oraz pieniące się mydło do rąk w szklanych butelkach.

Dropps uzyskał certyfikat EPA Safer choice, co oznacza, że produkty spełniły rygorystyczne kryteria zdrowia środowiskowego i są oceniane jako bezpieczne do użycia. Uzyskali również tytuł EPA Safer Choice Partner of the Year, który jest wyrazem uznania dla ich wyjątkowych osiągnięć w zakresie formułowania produktów.

Dropps oferuje bezpłatną próbę strąków do prania. Oferują również usługę subskrypcji, która oferuje 87 więcej strąków za niższą cenę. Możesz pominąć dostawę lub anulować w dowolnym momencie. Jeśli subskrybujesz, możesz również uzyskać kod rabatowy 25%.

Formuła jest również wolna od ftalanów i parabenów. Wykonana jest ze składników roślinnych, więc jest nietoksyczna i biodegradowalna. Posiada również gwarancję cruelty-free.

W porównaniu z wieloma konkurentami, Dropps jest bardziej przyjazny dla środowiska. Podczas procesu produkcyjnego firma poddaje recyklingowi tony materiałów i ponownie wykorzystuje gigantyczne pojemniki na płyn do mycia naczyń. Ich celem jest również uzyskanie certyfikatu z programu BioPreferred Departamentu Rolnictwa USA.

Molly’s Suds

Zaprojektowany z myślą o czyszczeniu brudnych ładunków prania, Molly’s Suds jest bezpieczną, świadomą ekologicznie i oszczędną alternatywą dla głównych detergentów do prania. Wykorzystuje pięć składników pochodzących z ziemi, które są całkowicie naturalne i nietoksyczne. Zaprojektowany, aby być tak skutecznym jak jego konwencjonalne odpowiedniki, jest świetnym wyborem dla tych, którzy szukają czystego rozwiązania do prania.

Wspomniany wyżej proszek do prania nie jest jedynym produktem Molly’s Suds w linii produktów firmy. Inne opcje obejmują kulki do suszenia i pakiety startowe. Molly’s Suds jest firmą należącą do mamy i jest pewna, że jej produkty są bezpieczne i skuteczne. Zaprojektowany do użycia z każdą standardową lub wysokowydajną pralką, jest dostępny w różnych zapachach, w tym cytrynowym, lawendowym i szałwii lawendowej.

Nie jest tajemnicą, że domowe środki czystości zawierają substancje chemiczne, które mogą wywołać spustoszenie w Twoim zdrowiu. W związku z tym ważne jest, aby uzbroić się w wiedzę, jak unikać szkodliwych chemikaliów. Z pomocą Molly’s Suds możesz być pewien, że Twoja rodzina otrzymuje najlepsze produkty na rynku. Używanie Molly’s Suds to propozycja dla obu stron: będziesz czyścić swój dom czystszym, bezpieczniejszym produktem, a Twoja rodzina będzie czerpać korzyści z czystszego, smaczniejszego prania. Firma chwali się również, że jej produkty pochodzą ze składników pozyskiwanych w USA, w tym organicznego olejku z mięty pieprzowej.

Linia produktów Eco-Spine firmy obejmuje proszek do prania, kręgosłup do prania, Eco-Spine Wash i Eco-Spine Dryer Ball. Oprócz swojej flagowej linii produktów do prania, Molly’s Suds oferuje wiele ekologicznych rozwiązań do czyszczenia domu w kuchni, łazience i szafie.

Puracy

Używanie ekologicznego proszku do prania to dobra rzecz dla środowiska. Nie tylko oszczędzasz kilka dolarów, ale usuwasz toksyny z powietrza, którym oddychasz i dbasz o zdrowie swojej rodziny. Sprawiasz również, że planeta staje się przyjemniejszym miejscem do życia.

Jako bonus, firma przekazuje również procent swojej sprzedaży organizacjom charytatywnym, które pomagają potrzebującym. Istnieje kilka opcji do wyboru. Jest Biokleen Free & Clear, Eco Roots i Pure Soap Flakes. Używanie płatków mydlanych jest dobrym pomysłem, ponieważ można je dodać do konkretnych rozwiązań czyszczących. Firma robi także najczystszy i najbardziej przyjazny środowisku detergent do prania wokoło. W przeciwieństwie do starego modnego płynnego detergentu, płatek mydlany może trwać przez kilka prań.

Ja może być dobrym pomysłem patrzeć przy twój opcjami ostrożnie przed robić decyzjom. Będziesz zadowolony, że to zrobiłeś.

Wełniane kulki do suszenia

Wybór wełnianych kulek do suszenia jako alternatywy dla arkuszy do suszenia to świetny sposób na zmniejszenie śladu węglowego i utrzymanie świeżego zapachu ubrań. Wełniane kulki do suszenia pomagają skrócić czas suszenia, rozbijają pranie i usuwają elektryzowanie się. Dzięki temu Twoje pranie jest łatwiejsze w pielęgnacji, a ubrania bardziej miękkie i wygodne.

Wełniane kulki do suszenia to także świetny wybór dla osób o wrażliwej skórze. Są naturalne, bez perfum i nie zawierają barwników. Nadają się również do wielokrotnego użytku. Przy odpowiedniej pielęgnacji mogą służyć przez lata.

Średnia żywotność piłek do suszarki to 1000 załadunków. To wystarczy, aby zrobić pełne trzy lata prania. Możesz uzyskać więcej korzyści ze swoich piłek do suszenia, jeśli użyjesz ich z cyklem suszenia z czujnikiem wilgoci. Cykle suszenia z czujnikiem wilgoci pozwalają suszarce wykryć, kiedy ubrania są w pełni suche, co może pomóc w zapobieganiu nadmiernemu suszeniu i kurczeniu się.

Kolejną korzyścią płynącą z używania wełnianych kulek do suszenia jest to, że mogą one pomóc zredukować elektryzowanie się ubrań, co może sprawić, że będą one nieco grudkowate. Możesz również zdecydować się na użycie ich z olejkami eterycznymi, aby dodać naturalny zapach do swoich ubrań. Pamiętaj jednak, że olejki eteryczne mogą odbarwić wełniane kulki, więc z czasem może być konieczna ich wymiana.

Możesz również wypróbować produkt, który jest wykonany z włókna bambusowego nasyconego węglem drzewnym. Są one bardziej ekologiczną alternatywą dla wełnianych kul do suszenia, ponieważ bambus jest rośliną wolną od zwierząt.